Stock
| Image | Colour | Stock | Backorder | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Black (1312671_01) | 0 |
|
||||
|
White (1312671_02) | 0 |
|
||||
|
Yellow (1312671_06) | 0 |
|
||||
|
Orange (1312671_07) | 0 |
|
||||
|
Red (1312671_08) | 0 |
|
||||
|
Lime (1312671_19) | 0 |
|
||||
|
Cobalt blue (1312671_23) | 0 |
|
Branding
| Position | Method | Size (mm) | Max colours |
|---|---|---|---|
| one side | pad | 25 x 40 | 4 |
Further Information
Specifications
| Product dimensions (L x W x H) | 50 x 23 x 93 mm |
|---|---|
| Materials | Aluminium, PE, PP |
| Net weight | 44 gr |
| Commodity code | 3304990000 |
| Country of Origin | China |
Packaging
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 200 |
| Number in inner carton | 50 |
| Number on pallet | 8,400 |
Export carton
| Export carton dimensions (L x W x H) | 51 x 28.5 x 23.5 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 10kg |