Stock
| Image | Colour | Stock | Backorder |
|---|---|---|---|
|
Black (CX0133_01) | 74,514 | - |
|
White (CX0133_02) | 90,107 | - |
|
Blue (CX0133_05) | 20,021 | - |
|
Yellow (CX0133_06) | 17,866 | - |
|
Orange (CX0133_07) | 15,336 | - |
|
Red (CX0133_08) | 44,488 | - |
|
Pink (CX0133_17) | 3,721 | - |
|
Light blue (CX0133_18) | 15,351 | - |
|
Purple (CX0133_24) | 19,028 | - |
|
Light grey (CX0133_27) | 24,550 | - |
|
Light green (CX0133_29) | 24,482 | - |
|
Gold (CX0133_31) | 7,373 | - |
|
Silver (CX0133_32) | 36,644 | - |
Branding
| Position | Method | Size (mm) | Max colours |
|---|---|---|---|
| lid | pad | ø 40 | 4 |
| lid | digital | ø 45 | full |
Further Information
Ingredients
| sugar, cocoa mass, cocoa butter, whole milk powder |
|---|
Specifications
| Shelf life | 2 months |
|---|---|
| Product dimensions (⌀ x W) | 45 x 15 mm |
| Net weight | 25 gr |
| Commodity code | 73102910 |
| Country of Origin | China |
Packaging
| Number in carton | 50 |
|---|---|
| Number on pallet | 24,000 |
Export carton
| Export carton dimensions (L x W x H) | 26 x 53 x 22 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 14kg |