Stock
| Image | Colour | Stock | Backorder |
|---|---|---|---|
|
Custom made (Y310120_00) | 0 | - |
Branding
| Position | Method | Size (mm) | Max colours |
|---|---|---|---|
| both sides - all over | sublimation | 20 x 900 | full |
Further Information
Specifications
| Product dimensions (L x W x H) | 1 x 20 x 900 mm |
|---|---|
| Net weight | 10 gr |
Packaging
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 720 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 10,080 |
Export carton
| Export carton dimensions (L x W x H) | 4 x 6 x 4 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 30kg |