Stock
| Image | Colour | Stock | Backorder | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Black (1439226_01) | 19,895 | - | ||||
|
Green (1439226_04) | 4,990 |
|
||||
|
Blue (1439226_05) | 5,090 |
|
||||
|
Yellow (1439226_06) | 5,092 |
|
||||
|
Orange (1439226_07) | 5,091 |
|
||||
|
Red (1439226_08) | 14,995 | - | ||||
|
Light blue (1439226_18) | 5,093 |
|
||||
|
Lime (1439226_19) | 11,995 | - | ||||
|
Neutral (1439226_21) | 19,996 | - | ||||
|
Cobalt blue (1439226_23) | 14,993 | - |
Branding
| Position | Method | Size (mm) | Max colours |
|---|---|---|---|
| one side | pad | 25 x 60 | 2 |
| opposite side | pad | 25 x 60 | 2 |
| wrap | screen | 100 x 60 | 1 |
Further Information
Specifications
| Product dimensions (H) | 140 mm |
|---|---|
| Materials | ABS, Iron, PP, Silicone |
| Net weight | 96 gr |
| Commodity code | 3924100090 |
| Country of Origin | China |
Packaging
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 50 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 1,000 |
Export carton
| Export carton dimensions (L x W x H) | 47 x 47 x 30.5 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 5.7kg |