Stock
| Image | Colour | Stock | Backorder |
|---|---|---|---|
|
White (5816_02) | 8,279 | - |
|
Red (5816_08) | 0 | - |
|
Neutral (5816_21) | 0 | - |
|
Cobalt blue (5816_23) | 7,105 | - |
Branding
| Position | Method | Size (mm) | Max colours |
|---|---|---|---|
| blade | pad | 60 x 40 | 4 |
| blade | digital | 90 x 37 | full |
360° image
Further Information
Specifications
| Product dimensions (L x W x H) | 221 x 108 x 12 mm |
|---|---|
| Materials | PS |
| Net weight | 58 gr |
| Commodity code | 3926909700 |
| Country of Origin | China |
Packaging
| Individually packaged in a polybag | Yes |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 200 |
| Number in inner carton | 50 |
| Number on pallet | 4,800 |
Certification
| Cadmium |
|---|
| PAHs |
| Phthalates |
Export carton
| Export carton dimensions (L x W x H) | 43 x 25 x 40 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 12.7kg |