Stock
| Image | Colour | Express (UK) | Backorder | Europe | Backorder | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Black (9137_01) | 849 |
|
16,630 | - | ||||||||
|
White (9137_02) | 793 |
|
21,986 |
|
||||||||
|
Yellow (9137_06) | 90 |
|
7,355 | - | ||||||||
|
Orange (9137_07) | 0 |
|
23,674 | - | ||||||||
|
Red (9137_08) | 300 |
|
6,876 |
|
||||||||
|
Light blue (9137_18) | 450 | - | 23,256 |
|
||||||||
|
Light green (9137_29) | 300 | - | 7,165 |
|
Branding
| Image | Express? | Position | Method | Size (mm) | Max colours |
|---|---|---|---|---|---|
|
one side | pad | 35 dia | 4 | |
|
one side | digital | 20 x 20 | full | |
|
opposite side | pad | 35 dia | 4 | |
|
opposite side | digital | 20 x 20 | full |
360° image
Further Information
Specifications
| Product dimensions (L x W x H) | 1200 x 900 x 1 mm |
|---|---|
| Materials | ABS, PVC |
| Net weight | 51 gr |
| Commodity code | 3926200000 |
| Country of Origin | China |
Packaging
| Individually packaged in a polybag | Yes |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 200 |
| Number in inner carton | 50 |
| Number on pallet | 3,200 |
Certification
| Cadmium |
|---|
| PAHs |
| Phthalates |
Export carton
| Export carton dimensions (L x W x H) | 58 x 35.5 x 35.5 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 11.75kg |