Stock
| Image | Colour | Stock | Backorder |
|---|---|---|---|
|
White (1006006_02) | 0 | - |
Branding
| Position | Method | Size (mm) | Max colours |
|---|---|---|---|
| on barrel | rotary screen | 40 x 18 | 4 |
| next to clip | engrave | 30 x 6 | 1 |
Further Information
Specifications
| Product dimensions (L x W x H) | 177 x 53 x 27 mm |
|---|---|
| Materials | Metal, Stainless steel |
| Net weight | 80 gr |
| Commodity code | 9608109200 |
| Country of Origin | France |
Packaging
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 50 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 27,000 |
Export carton
| Export carton dimensions (L x W x H) | 30 x 20 x 32 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 4.26kg |