Stock
| Image | Colour | Stock | Backorder | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Black (5233_01) | 4,244 | - | ||||
|
White (5233_02) | 1,194 |
|
||||
|
Blue (5233_05) | 3,195 |
|
||||
|
Red (5233_08) | 2,260 | - | ||||
|
Silver (5233_32) | 6,122 | - |
Branding
360° image
Further Information
Specifications
| Product dimensions (H) | 225 mm |
|---|---|
| Materials | Stainless steel |
| Net weight | 193 gr |
| Commodity code | 7323930090 |
| Country of Origin | China |
Packaging
| Individually packaged in a polybag | Yes |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 35 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 840 |
Certification
| BSCI |
|---|
Export carton
| Export carton dimensions (L x W x H) | 55 x 39.5 x 24.5 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 7.56kg |