Stock
| Image | Colour | Express (UK) | Backorder | Europe | Backorder | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Black (1172272_01) | 2,750 |
|
201,106 | - | ||||
|
White (1172272_02) | 5,150 | - | 84,027 | - | ||||
|
Green (1172272_04) | 824 |
|
105,065 | - | ||||
|
Blue (1172272_05) | 4,999 | - | 87,627 | - | ||||
|
Yellow (1172272_06) | 2,204 | - | 68,942 | - | ||||
|
Orange (1172272_07) | 200 |
|
51,006 | - | ||||
|
Red (1172272_08) | 1,824 | - | 68,259 | - | ||||
|
Light blue (1172272_18) | 1,619 |
|
73,263 | - | ||||
|
Fuchsia (1172272_46) | 1,150 |
|
73,211 | - |
Branding
| Express? | Position | Method | Size (mm) | Max colours |
|---|---|---|---|---|
| in line with clip | rotary screen | 40 x 20 | 4 | |
| next to clip | pad | 40 x 7 | 4 | |
| next to clip | digital | 60 x 7 | full | |
| clip | pad | 35 x 5 | 4 |
Further Information
Specifications
| Product dimensions (⌀ x L x W x H) | 10 x 140 x 10 x 14 mm |
|---|---|
| Materials | Recycled ABS |
| Net weight | 6 gr |
| Commodity code | 9608109200 |
| Country of Origin | China |
Packaging
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 1000 |
| Number in inner carton | 50 |
| Number on pallet | 48,000 |
Export carton
| Export carton dimensions (L x W x H) | 40 x 31 x 19 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 7kg |